https://vse-e.com/

Дренажные трубы

Найдено: 1 - 8 из 8 товаров
22.00грн
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте

Дренажна труба, купити у Києві

Дані труби призначені для прокладання в місцях, де через рельєфні і ґрунтові особливості велика ймовірність виникнення несприятливих умов (через надлишок води в ґрунті). Дренажна труба є якимось напрямним контуром, яким межі ділянки, обладнаного дренажем, виводиться вода. Для цього всередині труб є отвори, а їхнє укладання, здійснене під певним кутом, створює умови для ефективного транспортування великих обсягів рідини.

Купити дренажну трубу в Україні завжди можна у нас.

Дренаж ділянки - величезний комплекс заходів, призначених для видалення зайвої вологи із ґрунту. Постійна дія води на конструкції та вогкість є причиною руйнування стін, фундаменту та інших конструкцій приміщення, тому важливість даних заходів у жодному разі недооцінювати не можна

Різновиди дренажних систем

Системи закритого типу (глибинні), в яких використовуються труби з перфорацією. Основною функцією даних систем є відведення надлишкової ґрунтової води та збереження фундаменту споруди.

Відкритого типу (поверхневі) – спрощений варіант, що використовується для відведення зайвої вологи, яка випадає у вигляді опадів. Під час споруджень даних систем труби не застосовують, прокладаючи тільки траншеї та канави.

Переваги дренажних труб

  1. Мають тривалий термін експлуатації;
  2. Мають високі показники міцності. У двошаровій дренажній трубі ребра жорстокості забезпечують рівномірний розподіл навантаження;
  3. Не піддаються процесам корозії, мають стійкість до впливу агресивного середовища;
  4. Завдяки невеликій вазі забезпечено легке транспортування та монтаж;
  5. Для приєднання дренажних труб використовуються фітинги - відводи, хрестовини та ін.;
  6. Наявність здатності до самоочищення. Надзвичайна гладкість внутрішньої поверхні труб виключає утворення засорів;
  7. Стійкість до замулювання. Найоптимальнішим варіантом при збиранні систем вважається використання дренажної труби в геотекстилі. Основне призначення геотестильної тканини – функція фільтра, тому труба даного виконання відмінно пропускає воду та затримує частинки ґрунту;
  8. Ідеальне співвідношення ціни та якості;
  9. Просте обслуговування. Завдяки трубам із фільтром із геотекстильної тканини необхідність промивання системи зникне на довгі роки.

За рахунок наявності різних типорозмірів труб можливе спорудження дренажних систем із різною продуктивністю. Усю заводську продукцію можна легко підключити до різних дренажних колодязів, необхідна герметичність з'єднань при цьому гарантована.

Автор: МЕГА КАБЕЛЬ