Електротехніка, кабель, провід, світло, модульна автоматика, широкий асортимент.

100% наявність на складі.

ПРАЦЮЄМО У ВІЙСЬКОВИЙ ЧАС.

ПІДТРИМУЄМО ЕКОНОМІКУ УКРАЇНИ.

Алюминиевые кабель-каналы

Найдено: 1 - 6 из 6 товаров

Особливості та характеристики алюмінієвих кабель-каналів

Кабель алюмінієвий канал служить для прокладання кабелю по поверхні, а також організації СКС. Сам по собі канал виглядає як короб алюмінієвий із замкненим профілем, що має плоску основу. Основні функції такого кабель каналу – це безпека слаботочки, яку укладають у короб, щоб уникнути порушення норм пожежо- та електробезпеки.

Короб алюмінієвий - це завжди міцний і мобільний спосіб забезпечити безпеку і створити презентабельний зовнішній вигляд. Кабель-канал гнучкий і має профільну основу, що забезпечує його надійне кріплення. Алюмінієвий плінтус може мати внутрішній поділ на кілька секцій, щоб не один, а безліч кабелів були закладені всередині виробу ізольовано один від одного. При цьому кабелі можуть бути різноплановими як інформаційними, так і, наприклад, силовими. При монтажі з використанням кабель-каналів не обов'язково використовувати методику штроблення – це означає, що зовнішній вигляд фінального результату не буде зіпсований.

Найпопулярніша заміна кабель-каналів – це труби-гофри, але вони значно поступаються естетичності зовнішнього вигляду. Кабель-канали можуть бути прокладені так, що вони будуть приховані від сторонніх очей. Так, наприклад, один із найчастіше застосовуваних способів монтажу – це монтаж між стельовим перекриттям та підвісною стелею.

Кабель тримається на спеціальних перекриттях на каркасі або простягається крізь попередньо змонтований залізний рукав.

Кабель-канали можуть бути різними: призначеними для зовнішньої прокладки, силової системи, телефонної системи та багатьох інших. Використовувати канал може як зовні приміщення, так і всередині.

Конструкція пристрою складна, вона має безліч елементів та деталей. Також кабель-канал може мати зовнішню кришку, бічну кришку, одну широку або дві вузькі, роздільники та супорти. Розділювачі допомагають ізолювати кабелі один від одного і запобігти ризику їх зламу. Канал плінтусного типу встановлюється за периметром підлоги, він виглядає найакуратніше.

Вибрати та купити відповідний кабель-канал, а також отримати консультацію щодо підбору обладнання ви завжди можете у нашому сервісному центрі.

Алюмінієвий короб та варіант розміщення електроустановлювальних виробів

Автор: МЕГА КАБЕЛЬ