https://vse-e.com/

Электрофурнитура Demet (Lezard)

Найдено: 1 - 15 из 15 товаров
100.75грн
84.02грн
91.95грн
76.99грн
110.23грн
128.50грн
111.33грн
100.75грн
84.02грн
128.94грн
125.18грн
106.35грн
93.61грн
91.95грн
76.99грн

Купить розетки лезард демет lezard demet

Lezard Demet

Серия Lezard Demet сразу же после своего появления произвела фурор на рынке электротехнической продукции. Высокое качество при доступной цене обеспечило высокую популярность для розеток и выключателей серии.

Среди основных преимуществ Lezard Demetможно выделить:

  • повышенный уровень безопасности, который обеспечивается наличием прочного и негорючего пластика из поликарбоната;
  • качественное и долговечное покрытие, стойкое к царапинам, механическим воздействиям и повреждениям;
  • уникальные проводящие свойства контактной группы, а также её минимальный нагрев;
  • привлекательный внешний вид, интересный дизайн, наличие множества расцветок.

Большой ассортимент продукции, представленный в разных цветовых решениях, позволяет каждому клиенту подобрать наиболее оптимальное для него устройство.

Розетки Лезард Демет (Lezard Demet)

Серія Лезард Демет включає безліч різновидів розеток, серед яких можна виділити наступні:

  • Розетки комп'ютерні (клен) – подібні пристрої дають змогу провести встановлення мережевого дроту, не порушуючи при цьому привабливість приміщення. Стандартний роз'єм дозволяє змонтувати будь-які засоби зв'язку, починаючи факсом та закінчуючи телефоном або модемом. Електротехнічне обладнання цієї категорії виконується із міцного матеріалу, тому зможе прослужити довгі роки.
  • Розетки Lezard Demet ТВ, кінцеві (клен) – необхідний пристрій для підключення антени до телевізора. Корпус виконаний з якісних матеріалів, завдяки чому вдається досягти максимально якісного зображення.
  • Розетки з кришкою – ідеальний варіант для встановлення в офісах та інших приміщеннях. Наявність спеціальної кришки забезпечує захист від пилу та вологи. Виконується із міцних матеріалів та забезпечує максимальну безпеку при використанні. Наявність заземлення гарантує додатковий захист, а доступна ціна дозволяє встановлювати подібні електротехнічні пристрої у будь-яких приміщеннях.

Вимикачі Lezard Demet

Вимикачі Lezard Demet, купити які можна у нашому інтернет-магазині, відрізняються унікальним дизайном та високою якістю. Одним з найбільш популярних вимикачів Лезард Демет є двоклавішний варіант із підсвічуванням, виконаний у кольорі «клен». Такий пристрій стане ідеальним вибором для регулювання освітлення у довгих коридорах та прохідних кімнатах. У нижній частині кожної клавіші знаходиться смуга підсвічування, за якою вночі можна визначити місце розташування вимикача. Серія Lezard Demet включає різні вимикачі в деревних, білих і кремових кольорах. Варіант «античний махаон» ідеально підійде для приміщення, оформленого у класичному стилі.

Кнопки для дзвінків

Кнопка для дзвінка Lezard Demet – накладна кнопка кольору клен, яка використовується для установки на вхідні двері. Унікальні струмопровідні елементи гарантують відмінну провідність та мінімальний рівень нагрівання. Серед основних переваг кнопок для дзвінка Lezard Demet можна виділити такі:

  • виготовляються із міцних та безпечних матеріалів;
  • відрізняються підвищеною безпекою та довговічністю;
  • вишуканий дизайн, легкість встановлення та демонтажу.

У нашому інтернет-магазині кнопки для дзвінка представлені як у кольорі «клен», так і в білому та кремовому варіанті. Lezard Demet – унікальна серія, яка включає якісні вимикачі, розетки та кнопки для дзвінків. Надійність, довговічність та доступна ціна роблять продукцію з даної серії ідеальним вибором для будь-якого приміщення.

Автор: МЕГА КАБЕЛЬ